Skákal pes, přes oves

10. května 2010 v 14:44 | App |  blog
Čaute děcka!
Na blog jsem si vzpomněla, teda nevzpomněla… Jen jsem se dozvěděla přes mail, že bych měla napsat článek, asi tak před měsícem.
Tak píšu.
Asi první novinkou je, že jsem přijatá na osmileté gymnázium. Dělala jsem přijímačky, které se mi povedly velmi dobře. Tak jsme to doma oslavili pizzou. Docela je fajn, já i moje sestra budeme na stejném gymnáziu, jen ona na čtyřletém. A bude tam se mnou chodit pár starých spolužáků. Už jsme se dohodli s Kájou, že spolu budeme sedět v lavici. No, ani nevíte jak se těším na září.
Blíží se nám letní prázdniny. Poprvé v životě pojedu na tábor s kamarádkou Aničkou. Se taky moc těším. Bude tam bazén, s Ančou a její asi o dva roky mladší sestřenkou budeme v chatce a na programu je vytvoření své vlastní motokáry. Tak jsem zvědavá, je to tábor asi taková všehochuť. Ale vaří se tam mnohem lépe, než v naší školní jídelně.
Minulý pátek jsem měla jít na oslavu kamarádky. Ale jelikož mám angínu, tak jsem nikde nebyla. Dárky jsem koupila, jsem se těšila a nakonec nic. Měli jsme na oslavě vyvolávat duchy, ale já bych nevyvolávala, protože to nemám ráda. To víte, pak bych se bála jít večer nakrmit králíky :D
Dneska mi ségra přinesla sešity, abych si doplnila učivo, ale většinou si mám jenom opakovat, protože se budou psát srovnávací písemky. Takže mám co dělat.
Tenhle měsíc budu mít narozeniny a moje máma má dneska. Jsem si asi před měsícem vybrala knížku anglicko-českou In the sign of butterfly, česky Ve znamení motýla a červený tričko s Pumou. V tý knížce jsou nádherné ilustrace Iva Chvátila, které jsou vytvořené kombinovanou technikou reálných snímků, malby a stříkané retuše. Ta knížka určitě bude stát za to. A když jsem byla s babičkou v Praze, tak jsem si k narozkám vybrala dvě Roxy trička z hrabáku, sice za pětset, ale krásný <3
Máma si na internetu vyhlídla k narozkám prostříhávací kadeřnické nůžky, určitě je budu používat i já. Se na ně složíme celá rodina, protože jinej dárek mamka nechce. Jen abychom byli hodní. Což se pokaždý splnit ale nedá…
Taky jsem koukala po internetu a našla jsem tam modelínu Fimo, ze které se dají vytvarovat třeba náušnice, magnety, přívěsky na krk, mobil, prostě všechno na co si jen vzpomenete. Jen ta cena je hrozná. Našla jsem pak sadu deseti barev pidi modelín asi kolem 250 korun, plus poštovní stovka. Si musím rozmyslet, jestli to za to bude stát.
To je asi zatím vše, co mě teď napadlo. Brzy se možná ozvu, ještě uvidím :) App
 


Anketa

Byl jsem tu.

Fantomas

Komentáře

1 Patuska Patuska | Web | 14. května 2010 v 17:13 | Reagovat

super že ťa prijali!:)

2 Dona - Fashion accessories for you Dona - Fashion accessories for you | Web | 14. května 2010 v 17:14 | Reagovat

Ahoj, obyčejné poštovné stojí 22,-kč a doporučené 32,-kč :)

3 VeRr VeRr | Web | 14. května 2010 v 20:15 | Reagovat

Na gympl a na PC.. udělala jsem obojí, ale šla jsem na PC ... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.