Shrnutí všeho, co se stalo a kde mě můžete vidět :)

25. ledna 2010 v 14:26 | App |  blog

Už je to celkem dlouho, co jsem tady nebyla,respektivě, co nepíšu pravidelně. Ani mě to nějak netíží na srdci. Mám se naprosto báječně. Prostě žádný články s pixelkama, články o celebritách, vlastně taková jsem ani nikdy nebyla. Spíš jsem si vzpomněla na to, jak jsem se snažila, alespoň okomentovat články s obrázkama, jenže co o nich napsat? Krásný, pěkný... úchvatný. Tenhle blog pomalu, ale jistě jde pořád dolů a komu to vadí? Mě ne, ani Vám, takže tak to má asi být.

Teď, co se vlastně za tu celou dobu, co jsem tu nebyla událo. Tak na podzim o podzimních prázdninách jsem byla u babičky, kde jsem byla naprosto v sedmým nebi. Má mnoho zvířat, přes prase a kuřata, až po husy s králíkama. Takže jsem se u ní starala o zvířátka. Jednou bych chtěla být zvěrolékařkou... ale většinou člověk ani neví co tahle práce obnáší.Ani já pořádně ne. Taky jsme s babičkou jeli do Prahy, za tetou a podívat se na sestřenici.
O Vánocích jsem byla doma nebo jsem jezdila po návštěvách. Na Vánoce jsem dostala snad všechno co jsem si přála a i to co jsem nechtěla a dostala, tak mě to moc a moc potěšilo. Užila jsem si je opravdu moc, protože nejlepší je, když strojíme stromeček a pečeme cukroví. Silvestra jsem slavila doma s rodičema a nenudila jsem se. Jelikož mi je jen jedenáct, tak kde bych až do půlnoci někde courala, žejo? Takže to byl pěkně strávenej večer s rodičema při filmech :)
No blíží se nám vysvědčení. Už se celkem těším hlavně na ten jeden den prázdnin. A pak někde v únoru máme jarní prázdniny, tak to zatím plán nemám, ale určitě brzo něco vymyslím, kam bych se chtěla jet podívat.
Jinak příští týden doma o víkendu nebudu, se slaví narozeniny, kulatiny.Bude velká oslava v restauraci, takže tam bude fakt moc lidí. A další týden po oslavě jedeme do Německa na nákupy. Možná, že si tam něco koupím a sestra si možná vybere aspoň jedny šaty do tanečních. Protože ještě ani jedny nemá, takže uvidíme. Asi tak.
Dneska k nám má přijet babička. Takže každou chvíli mám něco, aspoň vidíte, že se vážně nenudím. Tenhle život mě vážně baví :)

Vaše App
 


Anketa

Byl jsem tu.

Fantomas

Komentáře

1 gaibi gaibi | E-mail | Web | 31. ledna 2010 v 16:04 | Reagovat

ahojda,hezounký blog,mrkneš se na můj???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.