Vítejte ve stanici Léto

11. dubna 2009 v 13:54 | App |  blog
Tohle počasí je nádherný. Ráno se člověk probudí, koukne z okna, sluníčko už vysvitlo na obloze a vrabci se honěj a hádaj o žížalu. Až na to, že já musím být doma a nemůžu jít ven. To jediné mě mrzí. Zrovna, když je opravdu krásné letní počasí, tak já mám celý oko červený, takže si do něho kapu kapičky a mažu si mastičkou. To docela naštve... Jsme měli jet k babičce, ale tak jsme nakonec nejeli. Ale nejhorší na tom je, že když jsou nějaké prázdniny, tak jsem pokaždý nemocná. Když byli jarní prázdniny, tak jsem měla dva týdny chřipku, teď jsou velikonoční a mám červený oko. Takže se doma nudím, nemůžu se dívat na televizi, ani být na počítači, což teď jsem, ale jen na chvilku, nemůžu si hrát na mobilu hry a ani si číst knížku. Takže si uklízím na stole nebo si hraju sama se sebou karty. Jaká to zábava.
Koukám na komentáře k předchozímu článku. Většině lidí se nový dyzajn líbí a těm, kterým ne, tak to jsou anonymní komentáře, kterých si ani nevšimnu. Když jim to dělá dobře, tak si poslužte. A blog nám udělal nové změny, které mi příjdou i zbytečné. Nemuseli vymýšlet zase nějaký novinky, kvůli tomu blbne zveřejňování článků a samotný dyzajn. Koukala jsem na jejich anketu, jak jsou lidé spokojeni se změnami a většina hlasovala, že jim to je jedno a nebo, že spokojeni nejsou. Takže se moc nepředvedli. Toť můj a ostatních názor.
Vůbec nevím co ještě napsat. Jen to, že mám tolik nápadů co zveřejnit v jednom článku, ale najednou pak všechny tak rychle utečou. Ale pokud by někoho zajímalo třeba co jsme měli k obědu; tak napište zodpovím :D
Ale važně- mobil mi ještě nepřišel. Už mě vážně štvou. Vždycky píšou, že ho mají na skladě, tak ho objednáme, ale za týden nám zavolají, že ho namaj, tak ať si dva týdny počkáme a když do tý doby nepřijde, ať objednávku zrušíme. Ale jsem borec, ještě nemám mobil, ale už mám stáhnuto přesně 130 písniček a to ješté stahovat budu :D
Tak a už se vážně loučím, protože si jdu udělat úkol z angličtiny, abych pak měla klid od úkolů- berme angličtinu jako nějaký univerzální jazyk, bez kterého by jsme bojovali o holý život. Haha. Jen prosím vás, nezáviďte angličanům. Vážně ;)
 


Anketa

Byl jsem tu.

Fantomas

Komentáře

1 iKiK iKiK | Web | 10. května 2009 v 16:46 | Reagovat

Máš super blogis a tím je to horší:Nechceš se u mě na blogisu přihlásit do SONBNPB-soutěž o ne¨j blogis na mpsim blogisu...díky za přihlás¨šení rubryka Psí soutěže a článek nejdeš....díky za přihlášení já jestli chceš tak ti to nějak vynahradím-bleskajdy atd.díky!Čawky..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.