Shrnutí minulého týdne. Čtěte, velice zajímavé ;D

29. března 2009 v 15:10 | App |  blog
Ani mi to nepříjde, že jsem týden nenapsala. Vůbec jsem neměla čas se ozvat, ale teď o víkendu na malou chvilku jsem si čas udělala. Takže abych to shrnula, co jsem psala v minulém článku;
Uklidila jsme si všechny šuplíky i blbosti, pastelky, sešity, co jsem měla na stole. Ale nevěřili by jste tomu, jak se mi tam během jednoho týdne zase nadělá tolik bordelu, když to mám napsat takhle. Víte, můj objednaný mobil mi ještě nepřišel. Už na něj čekám týden a něco, ale nemají ho teď na skladě, takže musím čekat. Si řeknete, tak ať tuhle objednávku zrušíme a objednáme jinde, ale to už se jednou stalo... A já se nemůžu dočkat.
Tenhle týden byl takovej jinej než ostatní. Psali jsme z angličtiny a já dostala dvojku. Mě to celkem štve, abych si to co nejdřív opravila, protože chci mít na vyzvědčení samý jedničky a žádnou dvojku. Jeché šprt a je mi to jedno. A sešity, co jsme dostaly domů na podepsaní, tak to taky žádná sláva není. Takže držte mi palce, ať si to co nejdříve opravím. Možná, když budu mít lepší známky, tak sem budu chodit častějc. Byla jsem tento týden nejmíň pěkrát v ředitelně. To jsem celá já, průšvih za průšvihem. Ne, dělám si prdel. Řešili jsme tam takový malý, trochu větší problém. Jsme byli na výletě se školou a na tom výletě mi ukradli dvě stovky. Jedna holka viděla jinou holku jak mi z košíku bere peněženku a já pak když jsem měla jít platit věci, co jsem si chtěla koupit, tak jsem neměla čím. Pak se ty peníze našli u tý holky, ale protože ji nikdo neviděl pořádně, oni ji viděli, ale nějak se to neřešilo, tak tý holce nic neudělali. A teď se to řešilo dva týdny po výletě. Tak se nás v ředitelně ptali jak to bylo, jak se to přesně událo a na další otázky se nás ptal ředitel. Tak jsme to po pravdě zodpověděli a šli jsme do třídy. Pak jsme šli ještě několikrát do ředitelny, protože jsme tam byli znova zavolány. Stejně se tam nic nevyřešilo. Tak a tečka.
O víkendu jsme pomáhali dávat velkou hromadu větví na velký ohniště. Jsme to dělali se sestrou sami asi tak tři hodiny. Pak jsme přišli domů úplně utahaný. Tak jsme si šli lehnout a odpočívat k televizi.
Ještě jsme jeli do Hradce Králové, jsme si tam nechali opravit kameru. A pokoukali jsme se na mobily, a ten který mám objednaný přes ten internet, tak v obchodě ho měli vystavenej, ale jako zboží ho tam neměli. Tak to už je docela vtipný... Taky jsme si prohlídli plazmovky sestra se dívala na iPody, to jsou nějaký přehrávače. Jako měli nádherný barvy, sytě zelená, žlutá modrá a růžová. Nádherný ty barvy. Pak jsme jeli do centra do Futurum, jsme šli do Mc´donaldu na oběd a obešli jsme krámky. Jako po dlouhý době, co jsem si tam nic nekoupila. Jsem docela čuměla, ale líbili se mi tam šaty, letní, byli krásný, ale protože mám po sestře šatů dost, tak jsem si je koupit nemohla. Ale nevadí, mám radost i z těch od sestry.


App

 


Anketa

Byl jsem tu.

Fantomas

Komentáře

1 lymxwxe lymxwxe | E-mail | Web | 4. května 2009 v 9:15 | Reagovat

DyL96L  <a href="http://hmdlbgksfivm.com/">hmdlbgksfivm</a>, [url=http://ddueotexcrhv.com/]ddueotexcrhv[/url], [link=http://wazjvgfhiynr.com/]wazjvgfhiynr[/link], http://tytpgvyjusik.com/

2 df df | Web | 13. června 2009 v 10:23 | Reagovat

nic moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.